onurair uçak seferleri

En uygun fiyatlarla onurair uçak bileti satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Onur air ile sayahatlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan uçak bileti arama formunu kullanarak istediğiniz güzergah ve tarih aralıklarında uçak biletinizi aratmak ve size en uygun olan uçak biletini seçmektir.

Yurtiçi ve yurtdışı her güzergahta uçak bileti bulabileceğiniz onurair ile konforlu ve keyifli bir yolculuğa hazırsanız hiç
vakit kaybetmeden 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu arayarak uçak biletinizi satın alınız.

Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler ses kayıt altına alınmaktadır, böylelikle siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve güvenli bir alışveriş sağlamaktayız.

Onur Air havayolu şirketi 1992 yılında kurulmuştur. 1992 Mayıs’ından itibaren ilk uçuşlarına başladı. 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 12 noktaya sefer düzenlemektedir.

İlk seferlerine iki adet Airbus A320 kiralayarak başladı. 2003’te düşük ücretli yerel uçuşlara başladı. Yıllık 1.4 milyon yolcu taşımaktadır. Tur 2009 özel yarışmasını 436 puanla 1.sırada tamamlamıştır. Şirket 2013 yılında 250 milyon dolara satılmıştır. Satış sonunda Kudret Tuncel yüzde 51’lik hisseye, Mehdi Shams ise yüzde 49 hisseye sahip olacak.Türkiye’de EN9110:2005 Kalite ve Standardizasyon Belgesi’ne sahip havayolu kuruluşudur.

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
  • YORUM YAP
  • YORUMLARI GÖR
  1. Muhammed Kerem Pak 13/05/2015

    Yurt dışına seyahat etmek istiyorum fakat uygun uçak bileti bulmakta zorlanıyorum. İstediğim güne ve saatte bilet bulmak nerdeyse imkânsızlaşmıştı benim için. Biraz daha siteler arası araştırmalarım sonucu bu siteyi buldum ve uyguna istediğim zamana onur air uçak bileti buldum. Sitenin sunduğu hizmetle kalmıyor uçak firması da bir o kadar yolcularına hizmetten kusur etmiyor. Böyle bir yolculuk çok iyi oldu, çok mutluyum.


  2. Sadık Can Gezmiş 28/05/2015

    Ankara’ ya iş için sürekli gidiyordum. Malum havayolu şirketinde sorun yaşadığım için Değişik alternatif aradım durdum. Sonunda Onurair sayfasını gördüm. Onurairin fiyatları başlangıç olduğu için uygundu epeyce. Telefonla arayıp, aklımda kalanları da sordum. Çok sakin ve sabırla cevap verdiler. Beğendim sistemi biletimi aldım.


Yorum Yap !