uçak bileti satın alırken bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekiyor. Bu özellikleri sıralamak gerekirsek;

 

 • Adınızı ve soyadınızı mutlaka hata yapmadan sisteme tanıtın.
 • Uçuş tarihlerini mutlaka bir kez daha kontrol edin.
 • Hangi havayolu firmasından aldığınızı tekrardan kontrol ediniz.
 • Check-in işlemi firmamız tarafından yapılmıyorsa en az 1 saat önceden havalimanında olmaya gayret gösterin
 • Telefon aracılığı ile biletinizi alıyorsanız tüm ayrıntıları müşteri temsilcisine sorunuz.
 • Uçak biletinin bir nushasını mail adresinizde mutlaka görünüz ve tekrardan kontrol ediniz
 • Eğer öğrenci için uçak bileti satın alıyorsanız 24 yaşından ufak olduğunu mutlaka teyit ediniz.

Bu ve buna benzer işlemleri sağlık bir şekilde sisteme girişini yapamazsanız havalimanında sıkıntılar çekeceğiniz muhtemeldir. Eğer havalimanına gitmeden bu hataları fark ederseniz mutlaka bizi arayınız. Ancak şunu belirtmek isterim ki, havayolu firmalarından bir miktar ceza ücreti kesilmektedir.

 

Bu ceza ücreti hiç bir şekilde firmamız tarafından kar amacı olarak alınmamaktadır.

 

Uçak biletinizi satın alırken uçuş destinasyonlarını lütfen iyi kontrol ediniz. Arama formu sizin cebinizi yakmayacak şekilde sıralanmaktadır. En ucuz uçak bileti fiyatını sizlere göstermektedir. Türkhava yolları, pegasus, atlasjet,onur air gibi firmaların uçak bileti fiyatları sizlere gösterilmektedir. Ayrıca arama formunda kırılımlar yaparak. ucuz fiyattan yüksek fiyata, first class dan ekonomi bütçesine kadar koltuğunuzu ayırabilirsiniz.

 

Firmamız, istanbul uçak bileti, izmir uçak bileti, trabzon uçak bileti, kıbrıs uçak bileti gibi bir çok şehirden diğer şehirlere uçak bileti temin edebilmektedir. Pegasus firması sabiha gökçen havalimanından ve THY (Türk havayolları) ise Atatürk havalimanından kalktığı için aralarında vergi farkı bulunmaktadır. Bundan dolayıdır ki fiyatlandırmalar farklı çıkabilir.

http://ucakbileti.org

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
 • YORUM YAP
 • YORUMLARI GÖR
 1. Ahmet Utku Taç 25/04/2015

  Merhabalar, sitenize İstanbul ucuz uçak biletlerine bakmak için giriş yaptım. Uçak bileti satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler yazınızı okudum. Verdiğiniz bilgiler yolcular açısından çok faydalı. Karışıklık çıkmaması için yolcuların uçuş esnasında mağduriyet yaşamaması için mutlaka tüm yolcular tarafından okunması gereken bir yazı. Böyle faydalı bir yazıyı sitenizde paylaştığınız için teşekkür ederim.


 2. Nejat Şenocak 30/05/2015

  Genelde başıma gelen uçak biletini satın alırken internet üzerinden almaya kalktığımda ve promosyonlu bilet olduğunda birçok geri dönüşü olmayan hataları gerek benim gerek siteden kaynaklı yapıyordum. Oysa bu sitedeki panellerin açıklayıcı ve gayet anlaşılır olmasından kaynaklı hata yapmıyorum. İhtiyaç duyan herkese tavsiye ettiğim bu sitede en ucuz bileti bulabiliyorum. Aldığım biletle sorunsuz yolculuk keyfini yaşıyorum


Yorum Yap !