onurair ucuz uçak bileti

Onurair ile yurt içi ve yurt dışı her güzergaha istediğiniz tarih aralıklarında uçak bileti satın alabilirsiniz. Onurair havayolları uçak bileti satın alabilmek için web sitemiz üzerinde bulunan uçak bileti arama formunu kullanabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Yurtiçi bir çok güzergahta uçak bileti bulabileceğiniz Onurair ile sizde konforlu ve hızlı bir yolculuk yapmaya hazırsanız müşteri temsilcilerimize ait olan 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır.

Onur Air havayolu şirketi 1992 yılında kurulmuştur. 1992 Mayıs’ından itibaren ilk uçuşlarına başladı. 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 12 noktaya sefer düzenlemektedir. İlk seferlerine iki adet Airbus A320 kiralayarak başladı. 2003’te düşük ücretli yerel uçuşlara başladı. Onur air yaklaşık olarak yıllık 1.4 milyon yolcu taşımaktadır. Tur 2009 özel yarışmasını 436 puanla 1.sırada tamamlamıştır.

İstanbul merkezli olan Onur Air havayollarından uçak bileti satın almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen bizi arayın.

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
  • YORUM YAP
  • YORUMLARI GÖR
  1. Ayşe Cansu Yaşa 21/04/2015

    Benim gibi hem zaman hem konfor açısından mümkün oldukça uçak yolculuğu tercih eden herkese bu siteden ve Onurair’ den bilet almasını tavsiye ederim. Onurair’in birçok güzergâhında uçak yolculuğu yaptım. Ben de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu firmayı ve bu siteyi tercih etmeye başladığım günden beri en ufak sorun yaşamadım.


  2. Mehmet Ziya Pançar 23/04/2015

    Ani gelişen iş seyahatim için bu siteye bakmıştım. Tüm havayolu firmalarının yer aldığı, saat seçeneklerinin fazla olduğu, ayrıca ucuza bilet bulabildiğim yerlerden biriydi. Sitesinin kolay anlaşılır olması bilet alışlarından sonra hiç problem yaşanmaması her zaman beni bu siteden bilet almamı sağlar. Saat olrak ve ucuzluk olarak bana uyan Onurair uçak biletimi de yine bu siteden aldım.


Yorum Yap !