Türk hava yolları şirketi devletimizin kurmuş olduğu gelmiş en eski ve en kaliteli hava yolları şirketidir. Bu firma uzun yıllardır insanlara hizmet vermiş ve bugüne kadar milyonlarca kişiyi misafir etmiştir.
Son yıllarda teknoloji ve uçak mühendislerinin daha iyi eğitim alması ile birlikte uçaklarda hem motor kalitesi hem de dış görünüş açısından oldukça gelişmiş hava yollarını kullanmayı seçmiş olan kişilere tam anlamı ile dört dörtlük hizmet vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

 
Özellikle de yurt dışı seyahatlerini tercih eden gezginler Türk Hava Yollarını tercih etmektedirler. Bunun sebebi Türk Hava Yolları’nın nerede ise her ülkeye kalkan konforlu ve oldukça yeni olan uçakları kalkmaktadır. Türk Hava Yolları’ndan bilet almak için havaalanına gitmenize gerek yoktur. Firmamız internet üzerinden tüm bilet işlemlerinizi haletliği gibi check-in işlemlerinizi de yapmaktadır. Kısacası almanız ya da yer ayırtmanız bir tık kadar yakınınızdadır. Dilerseniz bununla ilgili olarak hemen web sitemizden uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

 
uçakları oldukça sık olarak kontrollerden geçmekte olası tehlikeler de engellenmektedir. Uzman kadrosu ile çalışan Türk Hava Yolları personelini oldukça titizlik ile seçmiş ve seçtiği personelleri yolculara hizmet edebilmek için var gücü ile çalışmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı sunan THY alanında başarısını kanıtlamış ve yılların vermiş olduğu deneyim ile bir numaraya yerleşmiştir.

 
Uçaklarını sürekli yenileyen bu firma geniş koridorları özel menüsü geniş koltukları ve geniş koltuk aralıkları ile yolcularının rahatını düşünmüş güler yüz ile hizmet veren hosteslerinin de oldukça rahat bir ortamda çalışmalarını sağlamıştır. Kısacası Türk Hava Yolları yolcularının ve personelinin memnuniyetini her zaman önde tutmuştur. Ayrıca iniş yaptığı hava alanlarında şehir merkezlerine ya da tatil merkezlerine götüren özel servisleri de bulunmaktadır.

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
  • YORUM YAP
  • YORUMLARI GÖR
Yorum Yap !