Onur Air havayolu firması 1992 yılında kurulmuş olan yurdumuzun özel hava yolu şirketleri arasında yerini almaktadır. OnurAir olarak ilk uçuşumuzu 1992 yılının Mayıs ayında gerçekleştirmiş olmasının yanı sıra müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulmakta olan hava yolu şirketleri arasında yerini almaktadır.
1992 yılından bugüne tam 22 yıldır siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmaktan dolayı büyük onur duymakta olan bu firmamız dâhilinde sunulmakta olan kampanya ve promosyonlardan da en iyi şekilde yararlanma imkânına sahip oluyorsunuz.
En önemli ilkesi olarak karşımıza çıkıyor olan güvenilir ve konforlu bir ulaşım sağlamak onurair için temel unsurlar arasında yerini almaktadır. Günümüz teknolojisinin bize sağladığı imkânlar çerçevesinde bizde siz değerli müşterilerine yeni bir hizmet anlayışı içerisinde yaklaşmaktadır.
Sizlerde dilerseniz Onur Air uçak biletlerinizi satın almak için gişelerde birçok insanın ardında kuyruk bekletmektense internet üzerinden rahat bir şekilde satın alarak rahatınıza bakarsınız.
Seyahat etmek istediğiniz bölgeye hangi saatlerde hangi seferlerimiz var kolaylıkla sitemiz üzerinden takip edebilir ve bilet var mı yok mu sorusuna kendiniz hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.
Onurair müşterilerimizi online olarak bilet alımlarında uygun ve ekonomik fiyat listemiz ile karşılamaktayız. Sizlerde sitemiz içeriği dâhilinde hiç zaman kaybetmeden hemen şimdi satın alabilirsiniz.
Onur Air olarak hizmette sınır tanımayan ilkemiz ile Onur Air uçak biletlerinizi ayağınıza kadar getirmiş bulunmaktayız. Onur Air olarak sunmuş olduğumuz bu yeni özelliğimiz ile beraber artık uçmak daha kolay.
22 yıldan günümüze dek daima kaliteli bir şekilde hizmet anlayışına sahip olmakta olan firmamız dâhilinde dilerseniz sizlerde rahat bir şekilde web sitemiz içeriğinde uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
  • YORUM YAP
  • YORUMLARI GÖR
Yorum Yap !