Pegasus ucuz ucak bileti

Pegasus air line yada pegasus ucuz uçak bileti olarak bilinen firma yıllardır türkiyenin vazgeçilmez firmaları arasında olmaktan gurur duyuyor. IATA Kodu : PC ve ICAO Kodu : PGT olarak bilinmektedir. Ortalama uçak filosu 42 olup uçabildiği destinasyonlar ortalama olarak 72 dir. (Bu bilgiler wikipedia sitesinden sağlanmaktadır.). Slogan olarak bir çok araştırmadan sonra “Uçmanın kolay yolu” sloganını tercih etmişler ve 19990 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2010 yılından bu yana ise kargo hizmetide vermektedir. Ortak şirketleri olarak Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. olarak bilinmektedir. Sabiha gökçen hava limanından kalkış ve iniş yapan hava yolu çok nadir atatürk havalimanından da inişler ve kalkışlar yapabilmetekdir. Ancak Atatürk havalimanında iniş ve çıkışlar vergili olduğundan dolayı biraz daha pahalı uçulabiliyor.

Ucuz pegasus uçak bileti veya pegasus ucuz uçak bileti fiyatları ile 39 Tl den başlayan fiyatlar ile sizleri beklemektedir. Pegasus firmasının bazı ucuz uçak modelleri ise şu şekildedir : boeing 737-300 ,Boeing 737-400 ,Boeing 737-500 ,Boeing 737-800 ,Airbus A319 ,Airbus A320 dir.

Eğer sizlerde ucuza uçakmak isterseniz ucuz pegasus uçak bileti satın alabilirsiniz.

Pegasus Ucuz Uçak Bileti

En Ucuz Pegasus Ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz. Online ve %5 indirimli uçak bileti satın almak için sistemlerimizden yada 0216 348 04 04 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
  • YORUM YAP
  • YORUMLARI GÖR
  1. Alperen Küskü 21/04/2015

    Pegasus adı hep cazip gelmişti bana ama hiç fırsat olmamıştı bu havayolu ile uçmak. Ucuz uçak biletlerini araştırırken sizin site de Pegasus kampanyalarını ve bilgilerini yayınladığınız bu sayfaya denk geldim. Arayıp, bilgi istedim. Çok detaylı bilgi aldım ve hafta sonunu Pegasus ile beni İstanbul’ u gezmeye hemen ikna etti.


  2. Mimoza Kaynamış 31/05/2015

    Pegasus’un son indirimli fiyatından ben de yararlanma fırsatı bulmuştum. Bu fiyatlarla gerçekten uçmak çok daha kolay. Zamandan kazanıyorsunuz, paradan kazanıyorsunuz, yorgunluk yaşamanıza gerek kalmıyor, ulaşabilirlik güzel, sistem kolay daha ne olsun ki ? Biletimi gösterdiğimde tüm arkadaşlarım bu sitenin adını ve adresini istedi. Bir sonraki tatilde de buna benzer kampanyalı fiyatları Pegasus’tan bekliyoruz. Teşekkürler Pegasus.


Yorum Yap !