Anadolujet Ucuz Uçak Bileti

Anadolujet uçak bileti 59 Tl den başlayan fiyatlarla … Anadolu hava yolları  ile en ucuz uçak bileti fiyatları sizlere sunuyoruz. özellikle Ankara çıkışlı uçuşlar gerçekleştiren Anadolu jet istanbuldan ise Sabiha gökçenden uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Borajet ile Anadolujet code share uçuşları 23 Mayıs 2011 tarihinde başlamıştır.
Gazipaşa – Ankara seferi haftada iki gün perşembe – pazar olarak uygulanacaktır.
Gazipaşadan Türkiyenin pek çok noktasına haftanın iki günü Ankara aktarmalı bağlantı sağlanmaktadır.

Trabzon, Diyarbakır ,Şanlıurfa, Samsun, İzmir, İstanbul, Sabiha Gökçen, Çanakkale, Bodrum, Gaziantep, Erzurum, Elazığ, Malatya, Hatay vb.

İş birliğimizin sürekli olması dileğiyle.

uçak biletini acentamız farkıyla yaşayın.

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
  • YORUM YAP
  • YORUMLARI GÖR
  1. Ahmet Raşit Akoğuz 20/04/2015

    Geçen hafta işim sebebi ile Ankara’ya gitmem gerekti. Hemen “ucakbileti.org” a girdim ve biletimi aldım. Gazipaşa’dan aktarmalı olarak aldığım bilet çok ucuza geldi. Anadolu Jet ile Ankara’ya gittim ve çok memnun kaldım. Herkes çok kibardı ve uçuşta hiçbir sorun çıkmadı. Ankara’ya yolunuz düşer ise tavsiyem “ucakbileti.org” ve Atlas Jet.


  2. Emine Selcen İmre 10/05/2015

    Sitemde bir çok hava yolu firmalarından yararlanılmaktadır.Bunlar hakkında yeterli sayıda bilgi seferleri ile ilgili yorumlar yer almaktadır.Bunlardan birisi olan Anadolu jet’e ulaşmak oldukça basittir.Telefon ve internetten online bilet alarak her zaman ulaşmak münkündür.Özellikle müşteri memnuniyetini dikkate alan anadolu jet ile yolculuk yapmak keyif ve hizmet bakımından güven verici olabilir.


Yorum Yap !